KARRIER

 GÉPJÁRMŰÉRTÉKESÍTŐ ÁLLÁSHIRDETÉS

A Ring Autóház Kft. szolnoki telephelyére új gépjárműértékesítő munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • új gépjármű értékesítése,
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása,
  • Komplett gépjárműeladási-,
  • és átadási dokumentáció kezelése,
  • Ügyfélelégedettség mérése,

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Határozott, hiteles fellépés,
  • Ügyfélcentrikus magatartás,
  • B kategóriás jogosítvány,

Előnyt jelent:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • Gépjármű műszaki ismeretek

Amit kínálunk:

  • Stabil munkáltatói háttér,
  • Betanítás,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Vezetői támogatás.

Amennyiben megfelelsz a fenti elvárásoknak, szakmai, fényképes önéletrajzoddal várjuk jelentkezésedet az allas@ringautohaz.hu email címre.

 AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ ÁLLÁSAJÁNLAT

Tisztelt autóvillamossági szerelő pályázó!

A Ring Autóház Suzuki márkaszervizébe autóvillamossági szerelő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Autóvillamossági javítások elvégzése
  • Gépjárművek időszakos szervizelése, állapotfelmérés
  • Műszaki vizsgára való felkészítés
  • Autók egyéb elektronikai javítása

Elvárások:

  • Középfokú autóvillamossági szerelő bizonyítvány
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás bizonyítvány

  • Márka szervízben szerzett tapasztalat
  • Szolnokhoz közeli lakhely

  • Stabil 22 éves munkáltatói háttér
  • Jól  felszerelt , modern műhely
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai támogatás, továbbképzés

  Szakmai önéletrajzokat az allas@ringautohaz.hu email címre várjuk.

KÖNYVELŐ ÁLLÁSAJÁNLAT:

A Ring Autóház Kft. szolnoki telephelyére könyvelő munkakörbe teljes munkaidőben munkatársat keres.
Feladatok:

  • A Vállalkozás teljes körű könyvelésének ellátása,
  • Vevő-, és szállító folyószámlák egyeztetése,
  • Adóbevallások, adatszolgáltatások összeállítása, benyújtása,
  • Részvétel a havi és éves zárásokban,
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása,
  • Adatszolgáltatás a cégvezetés és a partnerek felé,
  • Egyéb könyveléssel kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Minimum 5 éves releváns könyvelői tapasztalat,
  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Megbízható, precíz, felelősségteljes és önálló munkavégzés,
  • Adó-, és számviteli törvények naprakész ismerete.

  • Szolnoki lakhely,
  • Autókereskedelemben szerzett könyvelési tapasztalat.

  • Versenyképes fizetés,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,

Amennyiben megfelelsz a fenti elvárásoknak és hirdetésünk felketette érdeklődésedet, fényképes, szakmai önéletrajzoddal várjuk jelentkezésedet.

Ring Autóház Kft. | Adatvédelem | Minden jog fenntartva 5000 Szolnok, Fék út 4. | Tel.: 56/512-432 | Fax: 56/512-437 | E-mail: info@ringautohaz.hu